Podlascy podróżni latający liniami lotniczymi są najczęściej zmuszeni do pokonania trasy pomiędzy Białymstokiem a portami lotniczymi zaliczanymi do aglomeracji warszawskiej: Modlinem i Okęciem. By szybko, sprawnie i bezpiecznie przebyć trasę pomiędzy Białymstokiem a docelowym lotniskiem, warto skorzystać z naszej oferty. Ankar to wiodący przewoźnik, świadczący usługi transportowe do wybranych miast i portów lotniczych.

Najwygodniejszy transport na lotnisko? Tylko busem od firmy Ankar

Decydując się na podróż naszymi liniami mają Państwo gwarancję:

turystka czekająca na swój samolot na lotnisku

  • dużego komfortu podróżowania – busy są funkcjonalne i praktycznie skonstruowane, tak aby podróż była szybka, sprawna i przede wszystkim bardzo wygodna;
  • bezpiecznego przejazdu – każdy z busów, który przewozi naszych Klientów na lotnisko, wyposażony jest w sprawdzone i niezawodne systemy bezpieczeństwa, od pasów począwszy po nowoczesne poduszki powietrzne;
  • szybkiego przejazdu – harmonogram przejazdów jest specjalnie opracowywany na potrzeby naszych Klientów i z uwzględnieniem czynników zewnętrznych; ustalamy czas wyjazdu i przejazdu tak, aby punktualnie dotrzeć do celu;
  • praktycznego podróżowania – nasze busy są w stanie pomieścić znaczną ilość bagażu podróżnego; pojazdy są wyposażone w bardzo praktyczne luki bagażowe, a przy tym mają schowki na bagaż podręczy, które zwiększają ergonomię podróży.

Nasze busy są w stanie przewieźć jednym kursem do kilkunastu osób. Specjalizujemy się w transporcie grup zorganizowanych oraz indywidualnych Klientów. Punktualność jest dla nas wartością mającą ogromne znaczenie, dlatego każdą z podróży planujemy dla Państwa indywidualnie.

Wybierz odpowiedni transport: Białystok – Modlin, Białystok – Okęcie

podróżni czekający na lotniskuPodróżując z nami na lotnisko, mają Państwo gwarancję szybkiego, płynnego, bezstresowego i bezpiecznego przejazdu do wybranego portu lotniczego (Okęcie, Modlin). Z naszych usług korzystają przede wszystkim:

  • Klienci indywidualni,
  • pracownicy i właściciele firm,
  • turyści,
  • grupy zorganizowane,
  • młodzież szkolna i studencka.

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z różnymi podmiotami. Szczycimy się bardzo dobrą organizacją logistyki przewozowej, co pozwala nam szybko, niezawodnie i bezpiecznie dostarczyć pasażerów na wybrane lotnisko. Ważne są dla nas oczekiwania naszych Klientów, dlatego zawsze staramy się tak dopracować trasę przejazdu, aby jak najsprawniej dowieźć do celu naszych podróżnych.

Jeśli szukają Państwo transportu busem na trasie Białystok – lotnisko Modlin lub Okęcie, prosimy o kontakt z nami – zaproponujemy najlepsze warunki.