Rozkład jazdy busów jest elastyczny, co zwiększa komfort podróżnych. W firmie Ankar obowiązuje zasada pierwszeństwa. Klient, który najwcześniej zgłosi się do nas, podaje pasującą mu datę i godzinę odjazdu. Później jest ona proponowana kolejnym podróżnym zgłaszającym się do przewoźnika. Godziny wyjazdów z Modlina są również elastyczne.

Podróżni, którzy chcą dojechać z Sokółki na lotnisko w Modlinie wybierają najczęściej przejazdy busem. Firma Ankar proponuje bezpośredni dojazd do tego portu lotniczego, wprowadzając w ten sposób ogromne ułatwienie dla swoich Klientów, którzy dzięki niemu mogą skupić się na planowanej podróży samolotem, zamiast martwić się szukaniem sposobu dotarcia na lotnisko.

Pomiędzy Polską a światem – transfer na lotnisko w Modlinie

przewozy ankar sokółka modlimPołożony niedaleko stolicy port lotniczy w Modlinie wciąż zyskuje na popularności. Co roku wybierają go ponad 2 miliony pasażerów. Przygotowano dla nich ofertę zarówno lotów zagranicznych, jak i krajowych. Początek wymarzonych wakacji lub udanego wyjazdu służbowego to tylko kwestia kupienia biletu na samolot. Od lat najpopularniejszym kierunkiem podróży są europejskie stolice:

  • Dublin,
  • Madryt,
  • Ateny,
  • Londyn,
  • Sztokholm.

Klienci z Sokółki, dzięki ofercie firmy przewozowej Ankar, będącej jednym z czołowych regionalnych przewoźników, w krótkim czasie docierają do modlińskiego portu lotniczego. Potem wystarczy, że wsiądą do samolotu i mogą już cieszyć się podróżą.

Komfortowa jazda busem na trasie Sokółka – Modlin

Red tour bus waiting for passengerDbamy o wygodę naszych Klientów podczas podróży. Nasze firmowe busy spełniają wysokie standardy pasażerów, nawet tych zmęczonych i spieszących się na samolot. Każdy podróżny doceni takie luksusy podczas jazdy jak:

  • duże i praktyczne luki bagażowe,
  • funkcjonalne schowki na bagaż podręczny,
  • nowoczesny typ klimatyzacji,
  • komfortowe fotele,
  • telewizja z DVD.

Obecnie dysponujemy czterema busami, dlatego transport pasażerów na linii Sokółka – Modlin odbywa się w kilku terminach do wyboru.

Na wakacje lub do pracy – różne potrzeby Klientów firmy Ankar

Proponujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny dojazdu busem z Sokółki na lotnisko Modlin. Trasa przejazdu jest ustalana indywidualnie z pasażerami. To Klient decyduje, z jakiego adresu zostanie odebrany. Możliwe są też wyjazdy z dworca PKP i PKS w Białymstoku. Zajmujemy się logistycznym przygotowaniem transferu na lotnisko, by nasi Klienci mogli zająć się wyłącznie realizacją celów związanych z dalszą podróżą samolotem (wyjazdy służbowe, rodzinne, urlopowe). Dbamy o stan swojej floty, dlatego spełnia ona normy gwarantujące bezpieczne podróżowanie.

Europa i reszta świata, dzięki lotnisku w Modlinie, jest dla Państwa otwarta. Chcemy pomagać w rozpoczęciu różnorodnych podróży naszych pasażerów. Oferujemy im szybki, bezproblemowy i niedrogi sposób na dotarcie do portu lotniczego – wystarczy zarezerwować miejsca w jednym z naszych busów.