Przewozy międzynarodowe busem

Coraz więcej firm przewozowych wzbogaca ofertę stałych kursów na trasach lokalnych i ogólnopolskich o przewozy międzynarodowe. Polscy przewoźnicy najczęściej obsługują trasy do Niemiec, Danii, Belgii i Holandii (nieco mniej popularne są busy do Francji, Anglii oraz innych krajów Europy Zachodniej).

Czytaj więcej →

Busy do Niemiec jako wygodny środek transportu

Wyjazdy do Niemiec cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Wiele osób decyduje się na stałą lub sezonową pracę u naszych zachodnich sąsiadów. Do Niemiec wyjeżdżamy również na zakupy, w odwiedziny do rodziny lub znajomych, na weekendy oraz wycieczki. Wiele osób wybiera busy do Niemiec ze względu na komfort podróży i niewygórowane ceny biletów.

Czytaj więcej →

Busy na wynajem dla osób prywatnych, firm i instytucji

Busy są wygodnym środkiem transportu, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Określenie to obejmuje zarówno niewielkie samochody 9-osobowe, jak i pojazdy mieszczące kilkunastu lub ponad 20 pasażerów. Busami obsługiwane są regularne trasy lokalne, ogólnopolskie oraz przewozy międzynarodowe. Wiele firm transportowych poleca także busy na wynajem specjalnie dla firm, instytucji i osób prywatnych.

Czytaj więcej →

Bruksela w 48 godzin, czyli weekend w sercu Europy

Bruksela stanowi centrum życia kulturalnego, naukowego i gospodarczego Belgii. O tym, jak jest cenna na arenie międzynarodowej, może świadczyć fakt, że znajdują się tutaj siedziby NATO, czy Unii Europejskiej. Bruksela to także fantastyczne tętniące życiem miasto ze wspaniałymi zabytkami, przepyszną czekoladą, smacznym piwem i najlepszymi frytkami na świecie.

Czytaj więcej →

Najpiękniejsze miasta Holandii, czyli 6 miejsc, które warto zwiedzić – część II

Holandia to wspaniały kraj, kuszący niezwykłą tradycją, otwartością, przepięknymi widokami. Posiada w sobie magię, która każdego roku przyciąga tłumy turystów. Co jest jej sekretem? Z pewnością sam fakt, że możemy znaleźć tu wszystko, czego potrzebujemy do wypoczynku: zarówno ciszę i spokój, jak też kwitnące życie nocne. Dlatego wyruszcie dziś z nami w kolejną podróż do najpiękniejszych miast Holandii.

Czytaj więcej →

Atrakcje Holandii – część II

Holandia to kraj który hipnotyzuje i przyciąga niecodziennym klimatem, fascynującą historią i atmosferą. Rozległe plantacje tulipanów z wiatrakami w tle, błotne wędrówki, czy tajemnicze pokoje to tylko niektóre atrakcje i symbole Holandii. Dziś odsłonimy przed Wami kolejne miejsca warte Waszej uwagi.

Czytaj więcej →

Page 1 of 3 123