Bruksela w 48 godzin, czyli weekend w sercu Europy

Bruksela stanowi centrum życia kulturalnego, naukowego i gospodarczego Belgii. O tym, jak jest cenna na arenie międzynarodowej, może świadczyć fakt, że znajdują się tutaj siedziby NATO, czy Unii Europejskiej. Bruksela to także fantastyczne tętniące życiem miasto ze wspaniałymi zabytkami, przepyszną czekoladą, smacznym piwem i najlepszymi frytkami na świecie.

Czytaj więcej →

Najpiękniejsze miasta Holandii, czyli 6 miejsc, które warto zwiedzić – część II

Holandia to wspaniały kraj, kuszący niezwykłą tradycją, otwartością, przepięknymi widokami. Posiada w sobie magię, która każdego roku przyciąga tłumy turystów. Co jest jej sekretem? Z pewnością sam fakt, że możemy znaleźć tu wszystko, czego potrzebujemy do wypoczynku: zarówno ciszę i spokój, jak też kwitnące życie nocne. Dlatego wyruszcie dziś z nami w kolejną podróż do najpiękniejszych miast Holandii.

Czytaj więcej →

Atrakcje Holandii – część II

Holandia to kraj który hipnotyzuje i przyciąga niecodziennym klimatem, fascynującą historią i atmosferą. Rozległe plantacje tulipanów z wiatrakami w tle, błotne wędrówki, czy tajemnicze pokoje to tylko niektóre atrakcje i symbole Holandii. Dziś odsłonimy przed Wami kolejne miejsca warte Waszej uwagi.

Czytaj więcej →

Antwerpia – miasto Rubensa, mody i diamentów

Antwerpia jest miastem położonym nad rzeką Skaldą, niezmiennie zachwycającym turystów swoim urokiem. Pełna przepychu, wspaniałych widoków, okazałych siedzib banków, nie bez kozery jest zaliczana do najbogatszych i najważniejszych miast europejskich. Antwerpia kojarzona jest przede wszystkim z diamentami, modą i Rubensem. O jej sile przyciągania warto przekonać się na własnej skórze.

Czytaj więcej →

Atrakcje Holandii część I

Holandia to jeden z najciekawszych europejskich krajów. Swoimi atrakcjami potrafi zaskoczyć zarówno dorosłych turystów, jak i młodszych podróżników. Dodajmy do tego cudowną atmosferę, mnóstwo rozrywki i tajemnicę, którą należy poznać. Dziś zabieramy Was w podróż do przepięknego ogrodu, błotnych wędrówek i zagadkowych pokoi!

Czytaj więcej →

Co warto zobaczyć w Berlinie? 5 miejsc godnych uwagi

Berlin. Miasto pełne śladów przeszłości, opatrzone bogatą symboliką. Otwarte na zwiedzających. Miejsce ścierania się wiele kultur, ośrodek tętniący życiem. Stolica Niemiec, w której przeszłość przeplata się z nowoczesnością. Oryginalne imprezy, wiele atrakcji, różne formy sztuki. Jesteście ciekawi, co mogą nam zaoferować nasi sąsiedzi? Dziś przedstawimy 5 najbardziej popularnych miejsc i zabytków w Berlinie, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Czytaj więcej →

Rock am Ring i Oktoberfest, czyli jarmarki i festiwale w Niemczech, cz. II

Dzisiejszy artykuł jest kolejną częścią naszego cyklu Jarmarki i Festiwale w Niemczech. Dziś przybliżymy dwie największe niemieckie imprezy – Rock am Ring i Oktoberfest. Fani gatunku i trunku na pewno nie poczują się zawiedzeni. Jako firma zajmująca się przewozem osób polecamy wynajem busa razem z przyjaciółmi i odkrywanie muzyczno-chmielowych atrakcji Niemiec.

Czytaj więcej →

Karnawał Kultury i Weihnachtsmärkt, czyli festiwale i jarmarki w Niemczech, cz. I

Niemcy to niewątpliwie kraj, który jest różnorodny zarówno pod kątem kulturowym jak i etnicznym. Bogactwo kultur, tradycja i zwyczaje każdego roku przyciągają mnóstwo turystów. Dlaczego warto odwiedzić ten kraj? Chociażby po to, by wziąć udział w festiwalach i jarmarkach, otwierających nas na zupełnie inne kulturowo doznania. Dziś, przybliżymy tylko niektóre z nich, wierząc, że będzie to jedynie początkiem Waszej turystycznej  przygody. Jako firma oferująca wynajem busów do Niemiec, mamy spore rozeznanie w atrakcjach naszych zachodnich sąsiadów.

Czytaj więcej →

Page 1 of 2 12