Nasz elastyczny rozkład jazdy to większa szansa na dostosowanie się do potrzeb podróżnych. W oparciu o datę i godzinę ustaloną z pierwszym zapisanym na dany kurs pasażerem, proponujemy ten termin kolejnym zgłaszającym się osobom. Podróżować z nami można również z Modlina – tutaj także godziny są elastyczne.

Lotnisko w Modlinie to jeden z wiodących celów podróży osób, które wybierają się dalej samolotem. Każdego roku obsługuje ono ponad 2 miliony pasażerów. Firma Ankar oferuje mieszkańcom Zambrowa komfortowe dojazdy busem do modlińskiego portu lotniczego – dzięki naszej propozycji szybko pokonają oni pierwszy etap drogi za granicę lub do odległych części naszego kraju

Okazja czyni Klienta – różnorodne potrzeby pasażerów podróżujących busem na trasie Zambrów – Modlin

szybkie przewozy zambrów modlin od Ankar

Obojętnie, czy Klient chce zwiedzić jedną z europejskich stolic, czy odbyć podróż służbową, zapewnimy mu szybki dojazd busem do lotnisko. Nasza oferta sprawi, że każdy pasażer z Zambrowa poczuje się ważny. Ankar dba o każdy szczegół podróży. Wystarczy usiąść w miękkim, dużym fotelu i rozejrzeć się po wnętrzu busa, aby poczuć, czym jest wygoda podróżowania.

Staramy się maksymalnie uprzyjemnić przebywanie w naszych pojazdach poprzez zapewniające komfort wyposażenie, takie jak: klimatyzacja, telewizja z DVD, wygodne fotele, ale również odpowiednie nawet do dużych bagaży luki i schowki. Przewidzieliśmy również możliwość przewozu większych rzeczy i mebli.

Ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo podczas przejazdów naszymi busami – stan techniczny pojazdów firmy Ankar jest regularnie sprawdzany i prowadzą je tylko odpowiedzialni kierowcy z długim stażem.

Doświadczenie w organizowaniu transferów na lotnisko pomaga nam zapewnić Państwu bezproblemowy dojazd do celu. Jazda busem pomiędzy Zambrowem a lotniskiem Modlin staje się krótkim i spokojnym etapem przed dotarciem dowłaściwego miejsca.

Ściganie się z czasem, czyli oferta przewozów busem

Podróżni spieszący się na samolot szczególnie doceniają krótki czas poświęcony na dotarcie do lotniska. Jednak nawet najszybszy pojazd nie daje pełnej gwarancji na dojazd w terminie na miejsce przeznaczenia. Gwarancję taką daje doświadczony przewoźnik – taki jak firma Ankar, który przygotował odpowiadającą na potrzeby różnych Klientów ofertę.

ankar atarkcyjne przewozy zambrów modlinProponujemy naszym pasażerom następujące rozwiązania:

  • elastyczny rozkład jazdy busów – w firmie Ankar obowiązuje zasada pierwszeństwa. Klient, który zgłosi się jako pierwszy, określa pasujący mu termin, który jest proponowany kolejnym zainteresowanym dojazdem na lotnisko Modlin w podobnym czasie;
  • możliwość wyjazdów w niedziele i święta – wpływa to na wyższą cenę przejazdu busem, ale jest korzystne w nagłych sytuacjach.

Skupiamy się na swoich Klientach i ich potrzebach, dlatego nasze oferta jest bezkonkurencyjna. Od początku powstania lotniska Modlin dowozimy tam kolejnych pasażerów – czekamy również na Klientów z Zambrowa.