Zapewniamy elastyczny rozkład jazdy, co zwiększa szansę dostosowania godzin odjazdów do potrzeb podróżnych. Daty i godziny ustalane pod kątem pierwszej osoby zapisanej na dany wyjazd, a następnie proponowane kolejnym chętnym do skorzystania z danego przewozy. Proponujemy także powroty z Modlina, w tym przypadku godziny są również elastyczne.

Modlin to port lotniczy położony 35 km od śródmieścia Warszawy. Jest jednym z najchętniej wybieranych lotnisk w Polsce. Każdego roku z jego usług korzystają ponad 2 miliony pasażerów. Dla Klientów z Łap firma Ankar przygotowała specjalną ofertę – bezpośredni dojazd na lotnisko w Modlinie.

Szybka droga do celu – busem z Łap do Modlina

Dla naszych pasażerów dojazd busem na lotnisko jest zaledwie początkiem podróży. Dlatego transport na trasie Łapy – Modlin planujemy tak, by był szybki i bezpieczny. Pozwala to naszym Klientom skupić się na ich celach osobistych lub zawodowych. Jakie są najczęściej wybierane kierunki podróży z lotniska w Modlinie? Niesłabnącą popularnością cieszą się europejskie stolice:

  • Sztokholm,przewozy busem na trasie łapy - lotnisko modlin
  • Madryt,
  • Dublin,
  • Ateny,
  • Londyn.

Od początku powstania modlińskiego portu, dowozimy tam naszych pasażerów, by mogli wyruszyć w dalszą drogę.  Doświadczenie zdobyte podczas tych podróży pomaga nam ciągle podnosić jakość naszych usług.

Komfort mamy w ofercie – transfer lotniskowy na miarę naszych czasów

podróż busem z łap do modlinaNasze busy, dzięki profesjonalnemu wyposażeniu, zapewniają pasażerom wygodę podróżowania. Obecnie nasza flota liczy cztery pojazdy, co pozwala wybierać między kilkoma opcjami wyjazdów z Łap i okolic. Oferta, którą przygotowaliśmy, to nie tylko gwarancja dotarcia do celu, ale również:

  • bezpieczeństwo – stan techniczny naszych busów jest regularnie sprawdzany. Prowadzą je tylko doświadczeni i godni zaufania kierowcy;
  • wygoda – bogate wyposażenie pojazdów zapewnia bezpieczny przewóz bagażu i komfortowe warunki podczas jazdy.

Pasażer spieszący się na samolot doceni chwilę wytchnienia podczas jazdy busem na lotnisko – komfortowe warunki i nasza niezawodność podczas przejazdów, sprawią że ten etap podróży będzie miłym elementem całego wyjazdu.

Liczy się podróż – przejazd busami z Łap do Modlina

Oferujemy w konkurencyjnych cenach coś więcej niż sam dojazd na lotnisko. Dzięki szybkiej flocie busów i sprawdzonym kierowcom pomagamy Klientom zaoszczędzić ich czas i nerwy. Nasze usługi wyróżnia też:

  • ustalana indywidualnie z Klientami trasa – to pasażer decyduje, z jakiego adresu ma zostać odebrany i dokąd chce jechać;
  • elastyczny rozkład jazdy – w firmie Ankar obowiązuje zasada pierwszeństwa – Klient, który zgłosi się najwcześniej, podaje datę i godzinę odjazdu. Jest ona potem proponowana kolejnym chętnym na przejazd busem do Modlina.

Dotrzymujemy obietnic – z nami zdążysz na każdy samolot. Podróż busem stanie się pozytywnym doświadczeniem, dzięki temu, że zadbaliśmy o wygodę jazdy. Dokładamy wszelkich starań, by nasi pasażerowie poczuli luksus w podróżowaniu. Naszą ofertę dla mieszkańców Łap wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta – w naszych pojazdach każdy jest wyjątkowy.